Doğa Tutkunları Ekim 2021’de Yine Camp & Caravan İstanbul’da Buluşacak

Hayatın tadını doğa ile iç içe olmakta bulan kamp ve karavan tutkunları bu yıl ikincisi düzenlenen Camp & Caravan İstanbul, 2021’de doğa tutkunları ile buluşacak.

5-10 Ekim 2021 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda 200’ü aşkın markanın kamp tekstili, karavan yan sanayi, yaşam üniteleri ve set ekipmanlarına ilişkin yeni ürünleri sergilenecek. 

15 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan fuar kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına cevap verebilecek. Bu yıl 24 bin 816 ziyaretçi ağırlayan Camp and Caravan İstanbul’u önümüzdeki yıl Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden 30 bine yakın doğa tutkununun ziyaret etmesi bekleniyor.

Doğa İstanbul’da yeniden uyanıyor

Dünyada git gide yaygınlaşarak 40 milyar avroluk bir dev bir pazara dönüşen kamp ve karavan doğa turizmi sektörü, bu yıl 5-10 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan Camp & Caravan İstanbul – Kamp ve Karavan, Av ve Doğa Sporları Fuarı’nda bir araya geliyor.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuar, doğanın yeniden uyanışını temsil ediyor.

Karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverlerin merakla beklediği fuarda, çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma – soğutma gereçleri tanıtılacak.

20.000 metrekarelik alanda düzenlenecek olan Camp & Caravan İstanbul Fuarı, kamp ve doğa tutkunlarının her türlü ihtiyacına cevap verecek. Fuara Türkiye’nin yanısıra Bağımsız Devletler Topluluğu, Ortadoğu, Uzak Doğu, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, ülkelerinden 25 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.