“Dünyada ve Avrupa Özelinde Net Sıfır Emisyon Geleceği ve Türkiye’ye Etkileri” Webinarı

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC), “Dünyada ve Avrupa Özelinde Net Sıfır Emisyon Geleceği ve Türkiye’ye Etkileri‘” başlıklı bir webinar düzenliyor.

9 Temmuz 2021 Cuma Günü saat 10:30’da gerçekleştirilecek webinarın açılış konuşmasını IICEC Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç Zaimler, keynote konuşmasını Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Dr. Fatih Birol yapacak. Webinar’ın onur konuşmacısı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı (ETKB) Bakan Yardımcısı Dr. Alparslan Bayraktar olacak.

Webinarın devamında “İş Dünyası Perspektifi: Temiz Enerji Geleceği” başlıklı bir panel düzenlenecek. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin’in moderatörlüğünü üstleneceği panelin konuşmacıları Zorlu Enerji CEO’su Sinan Ak, Borusan EnBW Enerji Genel Müdürü Enis Amasyalı, Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, SOCAR Türkiye CEO’su Zaur Gahramanov ve Sanko Enerji CEO’su Hakan Yıldırım olacak.

Webinarın kapanış konuşmasını IICEC Direktörü Bora Şekip Güray yapacak.

Dünyada ve Avrupa’da net sıfır emisyonalanında önemli gelişmelerin ele alınacağı bu önemli etkinliğe katılımınızdan mutluluk duyarız.

Dünyada ve Avrupa Özelinde Net Sıfır Emisyon Geleceği ve Türkiye’ye Etkileri” Webinarı

Tarih : 9 Temmuz 2021, Cuma

Saat : 10:30 – 11:45

Canlı yayın linki: https://iicec.sabanciuniv.edu/tr/webinar