Münih’te Sağlık ve Estetik Fuarı Düzenleniyor

Avrupanın merkezinde Münih ofislerinde her türlü sağlık hizmetleri Danışmanlığı sunan T.C. Medical Point  şirketinin yetkilileri ve Müdürü Tuncay Yıldırım, Gülşen Yıldırım, 1. Ekimde Düzenlenecek olan Sağlık Turizmi Fuarına katılmak için Türkiye’den Münihte gelen, Kayseri Huma Hastanesi Yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Erşad Batmaz, Huma Hastanesi genel direktörü Avukat Feride Hande Gemici, OP. Dr. Ahmet Emin mutlu, izmirden  estetik plastik Cerahi Opr. Dr. Çağhan Beltekin ve T.C Medical Point basın sorumlusu Mehmet Gürgen ile Münih Türk Medyasına bilgilendirme toplantısı yaptılar. 

T.C  Medical Point

Sizin sağlığınız bizim önceliğimiz  sloganı ile yakında Tüm Avrupada sağlık Danışmanlığını hizmetlerini genişletmeyi amaçlıyor. 

Tuncay Yıldırım

Münih MVG. Müze salonunda 1. Ekim 2023 Pazar günü, Ständlerstr. 20 numarada yapılacak olan fuara Türkiye’den çeşitli branşlardan 100. Uzman Hekim ve hastene yetkilileri katılım sağlayacaklar, 

Fuara gelen değerli misafirlerimiz standlardaki bulanan yetkili uzman Hekimler  ile her türlü sorunlarını  karşılıklı konuşma  yapabilecek ve ön bilgi alabilecekler, 

Tedavi sonrasında Avrupada Sağlık hizmetini sorunsuz alabileceksiniz. 

Yapılacak olan sağlık hizmetinizde sizlere çok geniş hizmet sunan T. C. Medical Point’  sizlere hem extrada sağlık tedavi sigortası, hemde ve kredi imkanı olanakları ile geniş kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz dedi.

Panorama, Münih Turan Kaya