Köfteci Yusuf’tan Verilen Siparişler, ‘’Hemen Yolda’’ ile Haritadan Canlı Takip Ediliyor

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Avrupa’nın en büyük köfte entegre tesisine sahip olan Köfteci Yusuf ile bir iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Köfteci Yusuf’tan verilen siparişler Sodexo’nun ‘’Hemen Yolda’’ uygulaması sayesinde kullanıcılar tarafından anlık takip edilebiliyor.

Çalışanlara, firmalara ve üye işyerlerine uçtan uca dijital yemek deneyimi sunmak üzere öncü projeler hayata geçiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri yeni bir iş birliğine imza attı. Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf, Sodexo’nun yatırım yaptığı yeni nesil akıllı paket servis uygulaması ‘’Hemen Yolda’’  müşterisi oldu. Uygulama sayesinde müşteriler, Köfteci Yusuf’tan verdikleri siparişlerini online takip edebiliyor. Günde ortalama 20 bin paket sipariş teslim eden Köfteci Yusuf’un Türkiye’deki 300’e yakın şubesinin tamamında geçerli olan uygulama, bugüne dek Köfteci Yusuf’tan verilen 500 binden fazla siparişte kullanıldı.

Restoranların siparişlerini müşterilerin memnuniyetini artırıyor

Hemen Yolda uygulamasının restoranların siparişlerini ve müşterilerin memnuniyetini artırdığını belirten Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İş Geliştirme ve İş Ortaklıkları Direktörü Berna Şamiloğlu Acar, şöyle dedi: 

“2019 yılında yatırım yaptığımız yeni nesil akıllı paket servis yazılımı Hemen Yolda’nın restoranların paket servisini pandemi öncesi döneme kıyasla yüzde 42 oranında artırdığını tespit ettik. Harita üzerinden siparişlerini canlı olarak takip edebilen müşterilerin, siparişinin durumunu sormak üzere restoranı aramasına gerek kalmıyor. Diğer taraftan restoranlar harita üzerinden mahalle ve sokak detayında sipariş performanslarını ve hangi bölgelere kaç adet sipariş ulaştırdıklarını detaylı bir şekilde görebiliyorlar.”

“Hemen Yolda” uygulamasının restoranların kurye operasyonlarını da verimli bir şekilde yönetmeyi sağladığını belirten Berna Şamiloğlu Acar, “Online platformlardan gelen tüm siparişlerin tek bir ekrandan kolayca takip edilebildiği Hemen Yolda ile aynı zamanda siparişlerin kaç dakikada teslim edildiği, ortalama paket tutarları ve sipariş sürecinde hangi aşamada ne kadar süre harcandığı da görülebildiğinden kurye operasyonları daha hızlı, verimli ve etkili şekilde yürütülüyor. Restoranlar kuryeleri ile sipariş adetleri ve teslimat performansı konusunda kolayca mutabakat yapabiliyor. Sodexo olarak üye restoranlarımızın hayatını kolaylaştıracak, uçtan uca dijital çözümlere yönelik yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi. 

Köfteci Yusuf Genel Müdür Yardımcısı Yakup Özkan ise Avrupa’nın en büyük köfte entegre tesisi olan Köfteci Yusuf ailesi olarak Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri ile şirketleri ve müşterileri adına güzel bir iş birliği yaptıklarını belirterek, ‘Yaklaşık 2 senedir devam eden pandemi sürecinde; restoranların kapalı olması paket servis hizmet ağını hızlıca genişletmeyi gerektirdi. Bu sebeple tüm şubelerimizde paket servise başlayarak, müşterilerimizin siparişlerini daha kolay ve hızlı takip edebilmesi için Sodexo’nun ‘’Hemen Yolda’’ uygulamasına dahil olduk.  Bu uygulamayla müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra cep telefonlarına Hemen Yolda servisinden gelen bağlantı ile siparişlerini kolayca takip edebilecek ve aynı zamanda kuryelerimizi değerlendirme imkanı bulacaklar. Lezzetlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırma yolculuğumuzda bizlere destek olan Sodexo’ya teşekkür ederiz’’ dedi.