sinem-unsal

Mucizelere İnanan Güzel

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Mucize Doktor’un başarılı ismi Sinem Ünsal, MAG Ocak sayısı için Emre Yunusoğlu objektifinin karşısına geçti.

Canlandırdığı Nazlı karakterinde kendinden özelliklerin olduğunu belirten başarılı güzel, “Nazlı’nın otizmli bir bireyle tamamen insani bir yerden ilişki kurma çabası, empati nedir bizlere tekrar hatırlatıyor olması beni çok etkiliyor” diye belirtiyor. Mucizelerin sebepsiz olmadığını belirten Sinem Ünsal, kendi hayatı ile ilgili en büyük mucizesini ise şöyle özetliyor: “ Aklıma gelen tek bir anı yok, beni mutlu eden her şeyi yüksek duygularla karşılıyorum, mucizevi kılıyorum. Mucizeleri seviyorum” Aşk konusunda cesur olduğunu da belirten güzel oyuncu Sinem Ünsal, “Aşk konusunda fazlasıyla cesurum. Olumsuz bir geri dönüş alma ihtimali bile hislerimi açık yaşamam konusunda beni yıldırmıyor” dedi.

Başarılı ve güzel oyuncu Sinem Ünsal’ın kapak yıldızı olduğu MAG Ocak sayısı, özel röportajları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr, Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.